נעים מאוד, דריה :)

שלום לכן, וראשית תודה שאתן קוראות ❤   ברוכים הבאים לבלוג פוסט הראשון שלי,

חשבתי שיכול להיות נחמד לחלוק פה חלקים מהחיים הפרטיים שלי ותהליך העבודה שלי אך מכיוון שאני חדשה בזה ובסך הכל אדם די ביישן  אעשה זאת טיפין טיפין

אז בתור התחלה אציג את עצמי -אני  הדר (דריה), אני אמא לילדון מתוק בן שנתיים וחצי בשם סאני ומגדלת אותו באהבה יחד עם עוד שני כלבלבים ואבעה חתולים עם בן זוג שתומך וגאה ברוב השטויות שלי. אני גרה במושב שקט ופסטורלי בשרון ומשם גם עובדת ויוצרת.

אני מניחה שאפשר להגיד שאני מאיירת למרות שמעולם לא למדתי איור או עיצוב גרפי באופן מסודר. מאז שאני זוכרת את עצמי אני מציירת ובשלב מסוים, יחסית מוקדם, גיליתי במפתיע שאני יכולה להסתכל על תמונה ולצייר אותה באופן די מדויק על דף. פשוט קל לי להעביר ליד את מה שהעיניים רואות. וזהו. החיים המשיכו ואני זרמתי איתם.

לאחר 10 שנים של מגורים ולימודים בחול (הולנד וניו יורק) חזרתי ארצה, התחלתי לצייר שוב, ומפה לשם נולד המותג "דריה" והבלוג הזה.

 

היום, לאט לאט אני אוספת ויוצרת לי שפה ועולם תוכן משלי, ותוך כדי עוברת סוג של תהליך גילוי עצמי והסרת מסכות. תהליך ארוך שאף פעם לא נגמר.

אני מתרגשת כל פעם מחדש מכך שאנשים מתחברים ליצירה שלי, ומכיוון שחלק ממני נמצא בכל מה שאני יוצרת, אני מרגישה שאנשים מכניסים חלק ממני לביתם ולחייהם, ואין נפלא מזה.

 

אז זה טיפה ממני, ובפעם הבאה אחלוק משהו קצת שונה שהחלטתי לעשות. לאחרונה יצרתי שתי דמויות חמודות. קראתי להם פני וטום. בפעם הבאה אציג אותם כאן בכל תפארתם.

 

שלכם, דריה ❤ 

           

 

 

  Top